Değerli misafirimiz, 


e-viptransfer müşterisinin tercihlerine göre konforlu, güvenli ve uygun fiyatlar ile havalimanı transferi yapmaktadır. Uzun yol yolculuklarında daha iyisini arayan müşterilerine en iyi ve konforlu yolculukları yapabileceği araçları da müşterilerinin isteğine bırakmaktadır.

e-viptransfer birden fazla araç seçeneği ile müşterisine araç seçimi de sunmaktadır. Müşteri kendi şartlarına en uygun aracı belirleyecek ve öncesinde belirlenen standart fiyatlar ile yolculuğunu tamamlayacaktır.

Kaliteli yolculuklar için tasarlanmış araçlar, güleryüzlü çalışanlar ve 7/24 canlı desteği ile hiçbir sorun yaşamadan müşterilerimizi arzu ettikleri konuma ulaştırma garantisi veriyoruz. Yine arzuya göre gidiş ve dönüş yapabilir bunun için ise sadece rezervasyon yapabilecek olan müşterilerimizin bir tık uzağında olacağız.

Yolculuk fiyatlarını, birbirinden fazla araç seçeneklerini e-viptransfer.com web sitesi üzerinden inceleyebilir, aklınıza takılan herhangi bir sorunda 7/24 canlı destek elemanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz 0539 449 43 83 numaralı hattan sorularınızın karşılığını bulabilir ve 0539 449 43 83 bu numaradan rezerevasyon işlemlerinizi dakikalar içinde yapabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.