Boğazkent Transfer

Boğazkent Transfer

Sessiz ve sakin bir ortam sevenler için Boğazkent ideal bi bölgedir. Boğazkent, Serik ilçesine bağlı bir mahalledir. Serik, çevresinde bulunan Beldeler konusunda oldukça başarılı bir ilçedir. Çünkü her belde oldukça gelişime açık ve son derece talep gören bölgelerdir. Bildiğimiz üzere Belek son yıllarda en çok talep göre Belde’dir. Belek Boğazkent Transfer maksimum 45 dakikadır. Tüm halkın yaz boyunca ayrılmadığı uzun ve tertemiz bir plaja sahiptir Boğazkent. Serik Belediyesine bağlı olarak işletilen mavi bayraklı plajlarımızdan biridir. Boğazkent’in sakin ve kalabalık olmamasının tek sebebi Antalya sınırları içerisinde bulunmasıdır.

Antalya bildiğimiz üzere tam bir turizm bölgesi olarak geliştirildiğinde her bölgesinde tatil yapmak mümkündür. Boğazkent’te bu bölgelerden biridir. Sakinliğini her zaman korumuş olan Belde’de konaklamak için birbirinden güzel ve özel pek çok otel bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçı; Ceres Hotel, Crystal Paraiso Verde Resort & Spa, Aydınbey Famous Resort, Alva Donna Exclusive Hotel & Spa gibi söyleyebileceğimiz pek çok otel bulunmaktadır. Boğazkent transfer firmaları arasında yer alan e-vip transfer ile boğazkent ulaşımınız vip araçlarla hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belde içinde barındırdığı güzellikleri sürekli koruyarak daha doğal bölge olmasını sağlamıştır. Bağlı olduğu Serik ilçesine 8 kilometre mesafededir. Günümüzde Serik ilçesinden çok Belek, Boğazkent ve Kadriye beldelerin ziyaretçisi daha çok olur. Deniz Kaplumbağası bakımından oldukça zengin bi bölgedir. Doğal yapısına mümkün oldukça dokunmamaya çalışılmıştır. Caretta caretta, kuş cenneti dedikleri ve 200’den fazla tur kuş bulunmaktadır. Üstelik Boğazkent Antalya Havalimanına da oldukça yakın sadece 45 kilometre mesafede bir uzaklığı bulunmaktadır.

Bildiğimiz üzere Antalya ziyaretçileri genellikle havayolu ulaşımını daha çok tercih etmektedir. Bu yüzden Boğazkent ve Belek gibi bölgelerin havalimanına yakın olması oldukça avantajlıdır. Antalya havalimanı boğazkent transfer‘inden sonra Boğazkent’te ne yapabilirim sakin sessiz demeyin, Atatürk Parkı adı altında geçen ve burada müzisyen çocuklardan tutup birbirinden farklı pek çok ekinliklerin düzenlendiği yerdir. Sabah akşam yürüyüşlerinin en güzel saatleri yine Boğazkent’te yaşanır. Öte myandan, Kuleli Parkı bulunmaktadır. Söylenenlere göre Antalya’nın en güzel saati burada bulunmaktadır. Turistik Bazaar’a gidebilir, Boğazkent sahilini gezebilir, Kuş Cennetini ziyaret edebilir ve sayabileceğimiz çok fazla etkinliğe katılabilirsiniz. Huzurlu ve şehrin kalabalık halinden uzak bir tatilin başlancı Boğazkent doğru tercih olacaktır.