Belek Transfer

Belek Transfer

Antalya’nın son yıllarda en çok tercih edilen ve hızla gelişen Beldesi Belek, şehrin Serik ilçesine bağlı bir mahalle ike bugün sayısız birbirinden özel ve tatil için tercihler arasında ilk sıraları almaktadır. Kendini ve yakın çevresinde bulunan Boğazkent ve Kadriye gibi beldeler ile birlikte özellikle konaklama ve etkinlik açısından oldukça seçeneklidir. Üstelik havalimanı Belek transfer hizmeti vererek ulaşımı en kolay yoldan sağlamaktadırlar. Antalya Otel Transfer adı altında geçen firmaların vermiş olduğu bu hizmet hem uygun hesaplı hemde konforlu bir ulaşım türüdür. Belek adete oteller bölgesi olarak tanımlanabilir. Her otelin kendine has özellikleri ve aktiviteleri ile misafirleri oldukça memnun etmektedir. Belek, 12 Kasım 2012 TBMM’DE kabul görülerek mahalle olurken bugün dünyanın her yerinde adını duyurmuş tatil bölgesidir.

Antalya, şehir merkezine 40 kilometre uzaklıkta kalan Belek, havalimanına da 35 kilometre mesafededir. Ulaşım maksimum 40 dakika sürmektedir. Genellikle Belek misafirleri Belek Transfer Firmaları ile ulaşımını sağlamaktadır. Belek Havalimanı Transfer hem konforlu hemde hesaplı olduğundan günler öncesinden rezervasyon yaptırılmaktadır. Belek, modern otelleri ile birbirinden farklı aktiviteleri ve en önemlisi dünya standartlarındaki golf tesisleri ile muhteşem bir tatil sağlamaktadır. Spor sevenler için saatler de doğa yürüyüşü yapabileceği pek çok alan vardır. Sadece doğal güzellikleri ile kalmayan belek aynı zamanda tarihi kültürel açıdan da Antalya için zengin bir bölgedir. Günün her saatinde ulaşımınızı sağlayabileceğiniz Belek Vip Transfer ile ilk uğrak noktanız Aspendos olacaktır. Aspendos Romalılar tarafından inşaa edilmiştir. Günümüzde oldukça sayısı fazla olan bir ziyaretçi vardır. Antik Kent olan Perge’yi ziyaret etmeden dönmeyiniz.

Belek sınırına yakın ve Belek’te bulunan yerli yabancı tüm turistlerin mutlaka gezip gördükleri ve yüzlerce kuşun bir arada bulunduğu doğal Kursunlu Şelalesi ve hemen ardından gelen mağarası ile saatlerce sevdikleriniz ile vakit geçirmenizi ve son derece keyif alabileceğiniz yerler mevcuttur. Belek transfer, yukarıda da belirttiğimiz gibi özellikle konaklama açısından oldukça zengindir. Üstelik otel fiyatları hizmete göre oldukça uygundur. Belek’t tercih edilebilecek ilk üç oteli şu şekilde sıralayabiliriz. Papillon Zeugma Relaxury, Papillon Zeugma Relaxury, Regnum Carya Golf & Spa Resort başlıca olmak usere tercih edebileceğiniz pek çok otel mevcuttu.