Antalya Havaalanı Transfer Hizmeti

Antalya Havaalanı Transfer Hizmeti

Antalya Transfer

Antalya turizmde çok ilerlemiş bir şehir olduğu için yollar genelde tatile gelen insanlarla kaplıdır. Antalya’nın 19 ilçesi bulunmakta ve bazı ilçeler havaalanına çok uzakta. Bu sebeple araçla gitmeniz gereken yerlere trafik olduğu için gitmekten vazgeçebilirsiniz. Antalya havaalanı transfer hizmetimiz siz bunları dert etmeyin diye var. Firmamız siz değerli müşterilerimizin rahat ve konforlu bir yolculuk yaşaması için çok çalışıyor. Eğitimli kadromuz her an her yerde sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradalar.

Toplu taşıma araçlarını gün içinde herkes tercih ediyor. Fakat bir şehri keşfetmek istiyorsanız toplu taşımalara güvenmemelisiniz. Otobüslerin doluluğu çoğu zaman can sıkıcı olabiliyor. Otobüs şoförü de size tek tek gideceğiniz yerlerin talimatını veremeyeceği için durak kaçırma veya yanlış durakta inme ihtimaliniz de oldukça yüksek. Bu yüzden kişisel bir araca ihtiyacınız var. Antalya havaalanı transfer hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin konforu için sürekli gelişmekte.

Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz fiyat listemizin sitemizde yer almasıdır. Fiyatlarımız seçeceğiniz araca, kişi sayısına ve varış noktasına göre değişmekte. Tüm seçeneklere sitemizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda rezervasyon sistemimiz de sizin rahatlığınız düşünülerek hazırlanmıştır. 7/24 ulaşabileceğiniz bu sistemde istediğiniz zamana rezervasyon yaptırabilirsiniz. Son güne veya son saate kadar bekleyip, acaba araç kalmış mıdır? Diye endişe etmenize de gerek yok. İstediğiniz tarihe, istediğiniz saate, istediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Transfer Hizmeti

Antalya havaalanı transfer hizmetimiz sadece şehir içinde geçerli değildir. Siz isterseniz sizi havalimanından alarak otelinize veya nereye isterseniz oraya da bırakabiliriz. Yolculukların her zaman güvenli olduğunu ve kıdemli şoförler tarafından gerçekleştirildiğini bilmenizi istiyoruz. Fakat işlerin her zaman yolunda gitmeme ihtimaline karşı firmamızın politikası olarak hem VIP hem de Özel araçlarda yangın tüpü, ilk yardım çantası ve yedek benzin bulunmaktadır.

Yolculuklarda şoför ve yolcu arasında saygı çerçevesinde bir ilişki olması gerektiğini düşünüyoruz. Şoförlerin sizin herhangi bir görüşünüze veya giyiminize, konuşma şeklinize yorum yapma gibi bir ihtimalleri yoktur. Bizim için önemli olan siz ve sizin memnuniyetinizdir. Bu yüzden saygı ve hoşgörü konusunda bize %100 güvenebilirsiniz.