Antalya Airport Transfer

Antalya Airport Transfer

Antalya Transfer

Antalya’da kilometrekare başına 115 kişi düşmektedir. Bu kalabalık sizi korkutmasın. Çünkü biliyoruz ki Antalya tatil için her zaman doğru seçim. Fakat Antalya’ya geldiyseniz otele tıkılıp kalmamalısınız. Türkiye’nin her yeri eşsizken Antalya’ya gelip 19 ilçeyi görmeden gitmemeniz gerektiğini düşünüyoruz. Aklınıza gelen ilk sorunun bu kadar kalabalık bir şekilde nasıl gezeceğiz? Trafik ne olacak? Olduğunu tahmin ettik. Firmamız Antalya transfer hizmetinde uzman bırakın bunu biz dert edelim siz de arkanıza yaslanıp gideceğimiz yere varmayı bekleyin.

Bravo Transfer olarak prensibimiz siz yola çıkmadan önce her şeyi ayarlamak ve size rahat bir yolculuk sağlamak. Bu yüzden sitemizde fiyat listemiz mevcut. Fiyatlarımız gideceğiniz yere, aracın çeşidine ve araca binecek kişi sayısına göre değişmekte. Aracınızı 7/24 çalışmakta olan sistemimizden rezervasyon yaptırarak ayarlayabilirsiniz. Rezervasyon sadece 1 saat sonra için değil 1 gün veya 1 hafta sonra siz değerli müşterilerimiz ne zaman isterse o zaman için yaptırılabilir.

Antalya Havalimanı Transfer Hizmeti

Uzun bir yolculuktan geldikten sonra otelinize veya evinize gitmek için sıkış tepiş olan otobüslere binmek veya o yorgunlukla araç kullanıp trafikte hiçbir şey yapmamak can sıkıcı olabiliyor. Böyle bir durumla karşı karşıya gelmemek için yapmanız gereken bizi aramak. Sizi havalimanından alıp istediğiniz yere bırakabiliriz. Antalya airport transfer hizmetimiz istediğiniz sürece devam edebilir. Sonu belli olmayan işlere başlamaktan kimse hoşnut olmaz. Bu yüzden fiyatlarımız siz aracı kiralamadan önce belli olduğu için varış noktasında herhangi bir aksaklık veya yanlışlık ile karşılaşmazsınız.

Antalya Transfer için Kullanılan Araçlar

Araçlarımızın tümü sizi memnun edebilmek için özenle hazırlanmış lüks araçlardır. Antalya airport transfer hizmetini kullanarak tercih edebileceğiniz iki çeşit araç vardır. Bunlardan biri VIP araçlarımızdır diğeri ise özel araçlarımızdır. İnsan hayatının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle iki araç tipinde de acil bir durum halinde kullanılmak üzere ilk yardım kiti ve yangın tüpü bulunmaktadır. Diğer bir önemli husus ise kesintisiz bir şekilde yolunuzu sürdürüp varış noktanıza en güvenli ve en kısa sürede ulaşmaktır. Bu amaçla araçlarımızda yedek benzin bulunmaktadır